Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi

Kirjed kus märksõnaks on "tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht)" (7)

Pealkiri

Tall. Kalev - Ak. Tennisklubi 11:2. ATK ei saanud liiduklassi.

Annotatsioon

3.sept. kohtusid Tartus Eesti klubidevaheliste tennisevõistluste A kl finaalis Tallinna Kalevi ja Akadeemilise Tennisklubi meeskonnad. Tartu mängijad kaotasid. Tartlastest ainsana sai punkte Zimmermann meeste üksikmängus ja paarismängus koos L. Pehapiga. Tulemused.

Pealkiri

Tennisevõistlus Viljandiga jäi pidamata. Pühapäeval [6.aug.] pidi Valgas toimuma Valga Tenniseklubi korraldusel sõprusvõistlus Viljandi Tennisklubiga, kuid alles laupäeval viljandlased teatasid, et nad seekord loobuvad Valka sõidust. Tõenäolikult tänavu jääbki Valga-viljandi vaheline tennise jõuproov pidamata.

Pealkiri

Turba ja Saarepera Tartu tennismeistrid paarimängus.

Rubriik

Sport.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

9. ja 10.sept. peeti Tartus Akadeemilise Tennisklubi korraldusel Tartu esivõistlused tennises. võistlused jätkuvad 11.sept. Paarimängus omandasid meistritiitli Turba - Saarepera. Teisitulemusi.

Märksõnad

Akadeemiline Tennisklubi Tartus / Tartu Akadeemiline Tennisklubi / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel)

4.

Andmebaas

Pealkiri

Valga-Viljandi tennisvõistlus. Pühapäeval, 6.augustil toimub Valgas "Säde" tennisväljakul Valga tennisklubi ja viljandi tennisklubi vaheline võistlus. võistlus tõotab tulla valklastele pingutav, kuna Viljandi tennisklubi kuulub A klassi ning on praegu Eestis 3. kohal.

Märksõnad

tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel) / Valga Tenniseklubi / Viljandi Tennis- ja Veespordiklubi

5.

Andmebaas

Pealkiri

Üliõpilaste tennismeistreid. Tänavu korraldati ka Tartu Üliõpilaskonna meistrivõistlused tennises. Võistlustest võttis osa üle kümne parima üliõpilas-valgepallimängu harrastaja, nii mehi kui naisi. ... Pineva ja konkurentsirikka võistluse järgi tuli meesüksikmängus meistriks V. Möldre (Korp. Sakala), jätte teiseks H. Hindrikuse (Korp. Rotalia) ja 3.-4. kohta jagavad A. Pehap ja U. Silvere (mõlemad EÜS). Naiste üksikmängus tuli meistriks S. Laas (Korp. Indla) ja teiseks jäi Järtsev (Korp. Indla)

Märksõnad

tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel) / üliõpilassport (Tartu Ülikool)

6.

Andmebaas

Autor

Lasn, Kristjan, temast

Pealkiri

Riia tenniseturniir lõppes. Lasn-Dalos esikohal. ETA, Riiast, 12.juulil. eile õhtul lõppes Riia rannas peetud rahvusvaheline tenniseturniir. Meesüksikmängus tuli Läti meistriks poolakas Hebda, kes võitis ungarlase Dalose 6:1, 6:4, 6:1. Naisüksikmängu finaalis tuli Läti meistriks jugoslaavlanna Kovacs, kes võitis ungarlanna Samogyi peaaegu kaks tundi kestnud mängus 6:3, 2:6, 7:5. meespaarimängu finaalis võitsid Lasn-Dalos poolakaid Hebda-Gonczaki 6:2, 6:4, 7:5

Märksõnad

tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel) / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel), Eesti suhted: Läti

7.

Andmebaas

Autor

Turba, temast

Pealkiri

Turba 3. aastat Tartu tennismeistriks. Eile [24.sept.] selgusid Tartu tennismeistrivüõistlustel meesteüksikmängu lõpptulemused. juba kolmandat aastat järgemööda tuli Tartu tennismeistriks Turba, kes finaalis võitis Lampi mitmetunnises mängus 6:8, 6:8, 6:2, 6:2 ja 6:2. Seekordsetel meistrivõistlustel tuli Turba kolmekordseks meistriks, saavutades esikohad ka handicap- ja meestepaarismängus. Naiste üksikmängu finaali on jõudnud pr. Jürgens ja prl. Bagh.