Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi

Kirjed kus märksõnaks on "sõudevõistlused, võiduaerutamine (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht)" (3)

Pealkiri

Sõudevõistlused Haapsalus. Pühapäeval, 20. juulil korraldati Haapsalu purje- ja sõudeklubi poolt sõudmisvõistlused nelja aeruga ja tüüriga paatidel. Distants 1 meremiil. Võitis piirivalve meeskond (Kuris, Oidram, Talts, Helberg, Parvei). Aeg 11 min. 13 sek. Võitja meeskond sai Haapsalu purje-sõudeklubi poolt väljapandud karika, mis tuleb kaitsta kolm korda vaheldamisi. Läinud aastal võitis karika "Läänela" meeskond, kes tänavu jäi teiseks.

Märksõnad

Haapsalu / sõudevõistlused, võiduaerutamine (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, toimumise koht) / sõudevõistlused, võiduaerutamine (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / sõudevõistlused, võiduaerutamine (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt, toimumise koht)

2.

Andmebaas

Pealkiri

Tartlase võit Riias. Riiast, 28. juulil: Riia rannikul, Koiva jõel rahvusvahelisest sõudevõistlusest võtsid osa 27 paati 120 aerutajaga. Esitatud oli 9 välis- ja sisemaa aeruklubi, muuhulgas ka Tartu ja Pärnu oma. Algajate üksiksõudes tuli esimeseks Tartu aerutajate klubi liige Jürgenson ajaga 9.37,4.

Pealkiri

Tartu sõudevõistlused lõppesid tasakaalus. 2000 pealtvaatajat jõekallastel võistlusi jälgimas.

Zhanr

Pikem sõnum

Väljaanne

Postimees

Annotatsioon

3 fotot. Fotodel: Publik võistlusi jälgimas, hetk võistluste olulisimast sõidust, hetk stardist. 31.VIII toimusid tartus sõudevõistlused spordiselts "Taara" (eestlased) ja Tartu Aerutajate Klubi (kohalikud sakslased) vahel. Tulemused antud, võitjad nimetatud.