Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi

Kirjed kus märksõnaks on "tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal), Eesti suhted: Ungari" (2)

Pealkiri

Ungari tennisemeister Tallinnas. Kalevi tenniseklubi kutsel saabus. Tallinna haruldane külaline - rahvusvahelise eliitklassi kuuluv Ungari tennisemeister Szigeti. Tema senistest saavutustest võiks märkida teisele kohale tulekut möödun. aasta Hamburgi rahvusvahelisel suurvõistlusel. Ka võitjale - naailma parimale Grammile kaotas ta napilt. Tallinnas võistleb Szigeti esmaspäeva õhtul Lasnaga. Teise mänguna on kavas mees-paarismäng, milles Szigeti koos Meieriga esineb meie meistripaari Lasn - Haasi vastu

Märksõnad

tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht), Eesti suhted: Ungari / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal), Eesti suhted: Ungari / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht), Eesti suhted: Ungari / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel), Eesti suhted: Ungari

2.

Andmebaas

Pealkiri

Ungarlane võitis tennisemängus. Esmaspäeval viibis Tallinnas Ungari tennismeister Szigeti. ta võistles koha peal Eesti parima mängija Lasnaga, keda võitis kergesti 6:3, 6:4, 4:6, ja 7:5. ... Teise mängu esitas külaline paarimängus koos eestlase Meieriga Lasn-Haasi vastu. Ka siin pani Szigeti oma hea tehnika maksma ja võistluse võitsid Szigeti-Meier 6:3, 6:6, 6:4