Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi

Kirjed kus märksõnaks on "poksivõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht), Eesti suhted: Taani" (2)

Pealkiri

Eesti poksijad Taani võistlusreisile. Eile saabus Taanist Noskovi linna spordiselts "Ornen'ilt" ettepanek Eesti poksijate klubimeeskonna vastuvõtmiseks eeloleval sügisel Taanis. ...

Märksõnad

poksivõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht), Eesti suhted: Taani / poksivõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal), Eesti suhted: Taani / poksivõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht), Eesti suhted: Taani / poksivõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt), Eesti suhted: Taani

2.

Andmebaas

Postimees 1939

Pealkiri

ÜENÜ poksijad kaotasid Taanis 3:5. Kopenhaagenist, 20.märtsil. Siin toimus laupäeval [18.märts] rahvusvaheline poksivõistlus Eesti (Tallinna ÜENÜ) ja Taani poksijate vahel, võitis Taani 5:3. Kärbeskaalus Fredriksen võitis Tago punktidega, kukk-kaalus Rasmussen võitis H. Kõlu punktidega. sulgkaalus Nõgiste võitis punktidega Reineri, kergekaalus Kanepi võitis punktidega Sven Rasmusseni, kergekeskkaalus Nielsen võitis Röödingu, keskkaalus Ree lõi Peterseni 1. ringil nokauti, poolraskekaalus Christiansen võitis õlu ja raskekaalus O. Nielsen võitis Lange.