Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi

Kirjed kus märksõnaks on "tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel), Eesti suhted: Läti" (6)

Pealkiri

Eesti tennisevõite Riias. Riia, 7.juulil. Riia rannal toimuval tennisevõistlusel startisid eile [6.juuli] esimesed välismaalased. Meesüksikmängus eestlane Kuus võitis lätlase Henne 6:3, 6:1, 6:3. Naisüksikmängus proua Nõmmik (Eesti) võitis Kavasi (Läti) 6:0, 6:0. Jugoslaavlanna Kovacs võitis lätlanna Gotesmane 6:3, 6:0.

Märksõnad

tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel), Eesti suhted: Läti

2.

Andmebaas

Postimees 1938

Pealkiri

Valga-Ruhja tennises 6:1. Pühapäeval [4.IX] käis Eesti-valga tennisemeeskond Ruhjas, kus oli sõprusmatsh tennises. ...

Pealkiri

Eesti-Valga võitis tennises Läti-Valgat 7:0.

Annotatsioon

Valgas peeti Eesti-Valga ja Läti-Valka tenniseklubidevahelised võistlused, mille ülekaalukalt võitis Eesti Valga. Üksiktulemused. Võistlus oli ühtlasi ka lahkumisvõistluseks Valga tennisistile Joh. Kallitile, kes aastaid olnud Valga esinumber. J. Kallit asub elama Viljandisse.

Postimees

Rahvusvaheline tennisetruniir Riia rannas on lähenema lõpule. 9. ja 10.juulil peetud mängude tulemused.

Pealkiri

Lasn Riias võidukas. Riiast, 8.juulil. - Siinsetel rahvusvahelistel tennisevõistlustel jätkusid reedel poolelijäänud mängud Eesti meistri pr. Nõmmiku ja Läti meistri Goldbergsi vahel. 3. seti võitis Goldbergs 7:5, tulles seega võitjaks. Eesti meister Lasn võitis lätlast J. Ozolsit tulemusega 6:1, 6:1, 6:1

Pealkiri

Riia tenniseturniir lõppes. Lasn-Dalos esikohal. ETA, Riiast, 12.juulil. eile õhtul lõppes Riia rannas peetud rahvusvaheline tenniseturniir. Meesüksikmängus tuli Läti meistriks poolakas Hebda, kes võitis ungarlase Dalose 6:1, 6:4, 6:1. Naisüksikmängu finaalis tuli Läti meistriks jugoslaavlanna Kovacs, kes võitis ungarlanna Samogyi peaaegu kaks tundi kestnud mängus 6:3, 2:6, 7:5. meespaarimängu finaalis võitsid Lasn-Dalos poolakaid Hebda-Gonczaki 6:2, 6:4, 7:5

Märksõnad

tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / tennisevõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / tennisevõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht), Eesti suhted: Läti / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel) / tennisevõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, 3 ja enama maa vahel), Eesti suhted: Läti