Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi


Kirjed kus märksõnaks on "heakord (asulates, linnades)" (2)

Lehitse

, järjestades kirjed järgi

kalender
 

1.

Andmebaas

Postimees 1934

 

Pealkiri

Kojameeste palvele ei saa vastu tulla. Teatavasti nõudis Tartu Majateenijate Ühing tänavate puhastamise ja kastmise korraldamiseks, et seataks üles tänavatele väikesed prügikastid, määrataks kindlaks tänavate kastmise kord kõige kuumemal ajal ning keelatakse ära sundmäärusega maainimestel sõit Promenadi ja Riia tänavast postijaamani. Linna majanduskomisjoni koosolekul olid nimetatud nõuded arutusel, kusjuures komisjon leidis, et prügikastide ülespanemine on võimalik avalikkudel platsidel ja puiesteedel. Tänavate kastmise tihedust ei saa aga kindlaks määrata, sest kastmine oleneb ilmastikust. Promenadi ja Riia tänavatel maainimeste liiklemise ärakeelamine leiti olevat võimata. Linnavalitsus on ühinenud komisjoni seisukohtadega.

Rubriik

Tartu teated.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Kohanimi

Tartu

Kuupäev

24.10.1934

Aasta

1934

Väljaande number

291

Lehekülg 1

7

UDK

352.3Tartu + 628.4Tartu + 331.798(06)Trt. MTÜ

Märkused

Kop. täiel.

Märksõnad

asulate korrashoid ja puhastamine / heakord (asulates, linnades) / linnaomavalitsus (üldküsimused, kohtadel) / linnapea / linnaseadus / linnatöölised / linnateenijad / linnavalitsus (selle osakonnad, ametid) / linnavolikogu (kohtadel) / lumevedu tänavatelt (heakord) / majanumbrid / prügivedu tänavatelt (heakord, kohtadel) / raad / tänavasildid (heakord) / tänavate liivatamine (heakord) / tänavate puhastamine (kohtadel) / Tartu Majahoidjate-Teenijate Kutseühing


2.

Andmebaas

Postimees 1934

 

Pealkiri

Riia tän. paarisnumbriga majade omanikkude palvet ei rahuldatud. Riia tänava paarisnumbriga majade omanikud on palunud linnavalitsust mõõta välja Riia tän. 48-80 tänavale istutatud roheline vöö ja selle järgi tänava puhastamiseks ülejääv tänavaosa jaotada pooleks mõlema tänava ääre majaomanikkude vahel. Linna majanduskomisjon on leidnud, et poole tänava puhastamine muru tõttu ei muutu kergemaks ja seepärast ei ole alust tänavate puhastamiseks ettenähtud ja praegu maksvat korda muuta. Komisjoni otsuse on kinnitanud ka linnavalitsus.

Rubriik

Tartu teated.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Kohanimi

Tartu

Kuupäev

24.10.1934

Aasta

1934

Väljaande number

291

Lehekülg 1

7

UDK

352.3Tartu + 628.4

Märkused

Kop. täiel.

Märksõnad

asulate korrashoid ja puhastamine / heakord (asulates, linnades) / linnaomavalitsus (üldküsimused, kohtadel) / linnapea / linnaseadus / linnatöölised / linnateenijad / linnavalitsus (selle osakonnad, ametid) / linnavolikogu (kohtadel) / lumevedu tänavatelt (heakord) / majanumbrid / prügivedu tänavatelt (heakord, kohtadel) / raad / tänavasildid (heakord) / tänavate liivatamine (heakord) / tänavate puhastamine (kohtadel)


Biblioserver 2.8 | tarkvarastuudio | külastajaid: 253164158