Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi


Kirjed kus märksõnaks on "ujumisvõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht)" (3)

Lehitse

, järjestades kirjed järgi

kalender
 

1.

Andmebaas

Postimees 1937

 

Pealkiri

Sindis võistles 50 ujujat.

Rubriik

Sport.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Annotatsioon

11. juulil peeti Sindis spordiselts "Kalju" korraldusel ülemaakondlikku spordipäeva Osavõtjaid oli ligi 50 Pärnust ja Sindist. Lühiülevaade võistlustest. Tulemused antud, võitjad nimetatud.

Kohanimi

Sindi

Kuupäev

13.07.1937

Aasta

1937

Väljaande number

185

Lehekülg 1

7

UDK

797.2.092Sindi + 796(06)Sindi, Kalju

Märksõnad

Kalju (spordiselts Sindis) / kestvusujumine (rahvusvahelised võistlused, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / pikamaaujumine (rahvusvahelised võistlused, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / ujumisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / ujumisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / ujumisvõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / ujumisvõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt)


2.

Andmebaas

Postimees 1937

 

Pealkiri

Spordipäev Ahjal.

Rubriik

Sport.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Annotatsioon

11. juulil korraldas Ahja Kaitseliidu kompanii spordipäeva Ahja pargis. Külalistena võtsid osa Tartu ja Räpina sportlased. Tulemused antud, võitjad nimetatud.

Kohanimi

Ahja

Kuupäev

13.07.1937

Aasta

1937

Väljaande number

185

Lehekülg 1

7

UDK

796.42.092Ahja + 351.743KL,Ahja + 796 + 796.8.092 + 797.2.092 + 796.83.092

Märksõnad

kaitseliitlased (tegevus kohtadel) / kehakultuur (üldiselt) / kergejõustikuvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / kergejõustikuvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / kergejõustikuvõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused) / kergejõustikuvõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / kestvusujumine (rahvusvahelised võistlused, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / pikamaaujumine (rahvusvahelised võistlused, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / poksivõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / poksivõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / poksivõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / poksivõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / raskejõustikuvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / raskejõustikuvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / raskejõustikuvõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / raskejõustikuvõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis toimunud, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / spordi ajalugu / spordiehitised (kohtadel) / spordielu (kohtadel) / sport (üldiselt) / sport ja kehakultuur (Eestis) / ujumisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / ujumisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / ujumisvõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / ujumisvõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / velodroom (kohtadel)


3.

Andmebaas

Postimees 1937

 

Autor

Nurmi, V., temast

Pealkiri

Haapsalus V. Nurmi 1000 m 14.47,0.

Rubriik

Sport.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Annotatsioon

12. juulil peeti Läänela korraldusel Haapsalus ujumisvõistlusi soomlaste, kuldujuja J. Kanguri ja rea Tallinna paremate osavõtul. Tulemused antud, võitjad nimetatud.

Kohanimi

Haapsalu

Kuupäev

13.07.1937

Aasta

1937

Väljaande number

185

Lehekülg 1

7

UDK

797.2.092Haapsalu + 796(06)Haaps., Läänela

Märksõnad

kestvusujumine (rahvusvahelised võistlused, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / Läänela (spordiselts Haapsalus) / pikamaaujumine (rahvusvahelised võistlused, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt) / ujumisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / ujumisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / ujumisvõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / ujumisvõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt)


Biblioserver 2.8 | tarkvarastuudio | külastajaid: 258127758